filmirullFotokoolitusUncategorized

Toomas Volkmanni meistriklass – moe- ja portreefotokoolitus. 1. ja 6. juuni 2013

Foto: Toomas Volkmann

Toomas Volkmann on üks esimesi kaasaegse moe- ja reklaamfoto traditsiooni rajajaid Eestis. Teda huvitab fotofenomen. Ta on fotograaf suure algustähega.

Toomas Volkmann fotost: “Tegelikult on foto väga paradoksaalne nähtus – selles on korraga abstraktsust ja konkreetsust: foto kirjeldab hästi täpselt detaile, kuid jätab liikumise suuna lõpuni määratlemata. Mulle ei meeldi detaile hägustada ega neist lahti saada – mind huvitab hetk, mitte arvutiga loodud fantaasia. Samamoodi ei huvita mind niivõrd läbi ja üle maalitud õlimaal, mulle meeldib graafika.”

35mm.ee viib läbi 2-päevase fotokoolituse, mille peategelaseks on seekord suurepärane moefotograaf Toomas Volkmann. Toomas räägib portree- ja moefoto olemusest, näitab fotosid ning viib läbi fotosessiooni. Koolitusse on kaasatud tõelised oma ala professionaalid: meikar Katrin Sangla, stilist Gerly Tinn ning fotograafid Viktor Koshkin ja Kristjan Lepp.

Tule kuula Volkmanni nägemust ja filosoofilist lähenemist fotograafiale ning kasuta võimalust õpitut kohe praktikas kasutada. See on sinu võimalus näha fotograafiat täesti uues võtmes.

 Lisainfo ja registreerimine

Foto: Toomas Volkmann

Foto: Toomas Volkmann

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close