35mm.eefilmirullFotokoolitusHeadlineUncategorized

Flashing sunday – 25. mai 2014

FLASHING SUNDAY

Registreeri üritusele

35mm.ee, Phottix, Nordic Photons, Diesel Arts ja FOMEI kutsuvad sind 25.05 vaheldusrikkale pühapäevale. Üritus kõigile fotohuvilistele tasuta! Üritus toimub Tallinna külje all Jälgimäel aadressil Kadakamarja tee kella 11:00-16:00-ni.

Ühendame jõud, et näeksid ja kuuleksid rohkem. Ühe päeva sisse mahub palju infot ja huvitavat:

35mm.ee on kohal strobismi varustusega ning vidinatega, mis aitavad peegelkaameraga hõlpsamini professionaalse videoni jõuda. Professionalsed fotograafid Viktor Koshkin ja Kristjan Lepp viivad läbi strobismi töötoad.

Nordic Photons valgustab fotoprinterite, trükimaterjalide ja värvihalduse alal.

Kohale saabuvad FOMEI esindajad uute toodetega. Naudime suupisteid, vestleme teemadel mis pakuvad sulle huvi ja katsetame uusi tooteid.

—————-

35mm.ee müüb laias valikus fotograafiaga seotud tooteid, korraldab fotokoolitusi, remondib ja rendib fototehnikat. Värske teenusena tõid turule spetsiaalse fototehnika kindlustuse.

PHOTTIX on 35mm üks põhibrande, mis toodab laias valikus strobismi tehnikat ja kaamerate lisavarustus.

Nordic Photons on Epson Pro Focus partner ja FOMEI ametlik distribuutor eestis. Meilt saab kogu vajaliku oskusteabe fotoprinterite ja värvihalduse kohta.

Diesel Arts ajab kvaliteedi nimel juuksekarva lõhki. Epson Digigraphiesertifitseeritud Fine Art prindikoda

FOMEI esitleb akugeneraatoreid ja integreeritud akuga stuudio välklampe koos valguse modelleerimise vahenditega. Lahendused mis tagavad loomingulise vabaduse väljaspool stuudiot.

 

Show More

Related Articles

Back to top button
Close